logo Uzyskaj dostęp Co nowego w Pracowni

Metody pracy

Metoda "Dobrego Startu"

Jedną z metod, jaką wykorzystuję w swojej pracy pedagogicznej, jest metoda „Dobrego Startu” autorstwa Marty Bogdanowicz. To właśnie dzięki niej dzieci poznają w sposób aktywny poprzez zabawę, ruch i poznają literę jako głoskę i znak graficzny.

Drukuj
Metoda "Dobrego Startu"

Jedną z metod, jaką wykorzystuję w swojej pracy pedagogicznej, jest metoda „Dobrego Startu” autorstwa Marty Bogdanowicz. To właśnie dzięki niej moi 6-letni podopieczni poznają w sposób aktywny poprzez zabawę, ruch i piosenki poznają literę jako głoskę i znak graficzny. W niniejszym tekście chciałabym przybliżyć kilka słów o wspomnianej przeze mnie metodzie oraz podjąć próbę odpowiedzi na pytanie W jaki sposób przebiegają zajęcia prowadzone Metodą Dobrego Startu. Dla łatwiejszego zobrazowania podjętego przeze mnie tematu pragnę przedstawić przykładowy scenariusz będący przykładem zastosowania owej Metody w praktyce. Mam nadzieję, że powyższe, poruszane przeze mnie aspekty staną się inspiracją do prowadzenia zajęć (...)

Autorzy

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.