logo Uzyskaj dostęp Co nowego w Pracowni

Metody pracy

Technika Bowena − delikatny dotyk, który uruchamia samouzdrawianie

O technice Bowena po raz pierwszy usłyszałem od znajomego, który od lat zajmował się pomaganiem ludziom przy zastosowaniu medycyny alternatywnej. Stwierdził, że ta metoda w niesamowity sposób wpłynęła na jego organizm i postanowił się jej nauczyć. O jej skuteczności mogłem przekonać się sam kilka miesięcy później.

Drukuj
Technika Bowena − delikatny dotyk, który uruchamia samouzdrawianie

O technice Bowena po raz pierwszy usłyszałem od znajomego, który od lat zajmował się pomaganiem ludziom przy zastosowaniu medycyny alternatywnej. Stwierdził, że ta metoda w niesamowity sposób wpłynęła na jego organizm i postanowił się jej nauczyć. O jej skuteczności mogłem przekonać się sam kilka miesięcy później. Na zajęciach hatha-jogi doznałem kontuzji kolana. Początkowo myślałem, że uraz sam przejdzie. Kiedy przez kolejne tygodnie nic się nie zmieniało, postanowiłem skorzystać z metody Bowena. Zabiegi pomogły, dlatego postanowiłem poznać tą niesamowitą technikę, która w delikatny, nieinwazyjny sposób pomaga w przywracaniu naturalnej równowagi organizmu.

 

Geneza techniki Bowena

Nazwa wywodzi się od nazwiska twórcy – (...)

Autorzy

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.